Site haberleri

Kadın Girişimciliği

Kadın Girişimciliği

by Hüseyin DÖLEN -
Number of replies: 0

Sevgili Atılım Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Topluluğu,

Nasılsın? Umarım çok iyisindir!

Ben Seda Bingöl, Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü öğrencisi ve CampusWIN kampüs lideriyim. TurkishWIN ve BinYaprak ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsin.

Sana Türkiye’nin tek kadın odaklı kariyer zirvesi olan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü etkinliğimizle ilgili yazıyorum. Geçtiğimiz yıl 125 farklı üniversiteden 1500 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü Etkinliği, bu sene 4 Mart Cumartesi günü Maltepe Üniversitesi'nde gerçekleşecek! TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü ile ilgili detaylı bilgiyi buradan bulabilir, geçtiğimiz yıl 125 farklı üniversiteden 1500 kişi ve 15 katılımcı şirket ile Yeditepe Üniversitesi'nde gerçekleşen etkinliğimizin kısa videosunu buradan izleyebilirsin.

Bu sene 4 Mart günü Maltepe Üniversitesi'nde gerçekleşecek TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü'nde ben de olmalıyım diyorsan buradan başvuru yapabilirsin.

Sizleri etkinliğimize davet etmekle birlikte, kulübünüzle paydaş olmak, uzun vadede KAZAN-KAZAN ilişkileri yaratarak kulübünüze destek verebilmeyi çok isteriz. Bu ilişkinin başlangıcı olarak 4 Mart etkinliğimize tanıtım desteği almayı ve etkinliğe katılım için kulübünüze kontenjan vermeyi istiyoruz.

Ü​niversite​ öğrencisi​  gençler ve profesyonellerle birlikte Dünya Kadınlar Günü'nü ilham dolu bir etkinlikle beraber daha da anlamlandırmak ve sana unutulmaz bir gün yaşatmak amacıyla CampusWIN gençlik ​ programının lider​leri,​ bu günün destekçisi olan  iş kadınları, üniversite kulüpleri ve şirketlerin el ele verdiği tek kadın kariyer​ etkinliğine ​ seni de davet ediyoruz.

BinYaprak Hakkında:

Çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi olarak yola çıkan BinYaprak, tecrübe paylaşımıyla ilham veren hikayelerin ve sosyal networkün gücüyle birbirimize destek olduğumuz bir platform. Web sitemizi buradan inceleyebilirsin: http://binyaprak.com/

TurkishWIN Hakkında:

Sizleri davet eden TurkishWIN, dünya üzerinde 550+ üyesi ile 10 şehirde faaliyette olan,​

 kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan kız kardeşlik ağıdır.  Web sitemizi buradan inceleyebilirsin: http://www.turkishwin.com